Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

“Bahar Bahar Zonguldak” fotoğraf yarışması düzenleniyor

BAKKA Bahar Bahar Zonguldak fotoğraf yarışmasıyla Zonguldak’ın sahip olduğu doğal güzelliğin, tabiat varlıklarının, tarihi ve turistik zenginliği ile kültürel değerlerinin ulusal düzeyde farkındalığının artırılmasını, fotoğraf sanatının geliştirilmesini, fotoğraf ve fotoğrafçı arasındaki ilişkiyi geliştirebilmek için yarışmaya katılacak fotoğrafçıları ve yarışmacıları ödüllendirmeyi hedefliyor. Bahar döneminde çekilmiş Zonguldak fotoğraflarından oluşan bir seçki Zonguldak şehrinde yaşayan halkla paylaşılacak ve seçilen fotoğraflar BAKKA’nın hazırlayacağı her türlü doküman ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilecek.

Yarışma aşağıda belirtilen 2 dijital (sayısal) kategoriden oluşuyor. “Zonguldak’ta Doğa” kategorisinde yarışmacılar Zonguldak ilinde bulunan mağaraları, şelaleleri, plajları, yaylaları, Zonguldak’ın doğal ortamında yaşayan kuş, kelebek gibi diğer canlı türlerini fotoğraflayarak yarışmaya en fazla 4 fotoğraf ile katılabilecek.

Zonguldak’ta [email protected]@r kategorisi ise İnstagram üzerinden yapılacak. Yarışmacıların fotoğrafları yarışma süresince kişisel paylaşımlarından ayrı olarak instagram/baharbaharzonguldak hesabı altında belirlenmiş #zonguldaktabahar hashtagine yüklemeleri istenecek. Bu kategori için özel oluşturulacak havuzda toplanacak fotoğraflar, yarışma jürisi tarafından değerlendirilip ödüllendirilecek. Yarışmacılar bu kategoride deniz ve doğa gibi Zonguldak’ta baharı çağrıştıran her türlü güzelliği fotoğraflayarak yarışmaya katılacaklar. Yarışmacılar bu kategoriye en fazla 4 fotoğraf ile katılabilecek.

Bir önceki yazımız olan Gürcistan asıllı Latavra Müslüman oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri