Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Polis her yerde bu hırsızlık zanlılarını arıyor

Hırsızlık zanlıları her iki olayda da güvenlik kameralarına yakalanırken polis her yerde iki kişiyi arıyor.

Kdz. Ereğli ilçesinde ilk hırsızlık olayı girişimi Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi üzerinde meydana geldi. Barış Öğüt dün akşam saatlerinde iş yerine yakın bir noktada yerde terk edilmiş bir motosiklet görünce çalışanlarını arayıp motosikletinin yerinde olup olmadığını sordu. Olumsuz yanıt alan Öğüt yerde duran 67 LJ 049 plakalı motosikletin kendisine ait olduğunu anlayınca iş yerindeki güvenlik kameralarını inceledi. Motosikletinin iki kişi tarafından çalınmak istendiğini ancak çalıştırılamayınca bırakıldığını anlayan Öğüt durumu polis ekiplerine bildirdi. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis hırsızlık zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

İlçede ikinci motosiklet hırsızlığı ise Bağlık Mahallesi Erdemir Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Dilek Çetin’e ait 67 NU 342 plakalı motosiklet sahur vakti evinin önünden çalındı. Sabah motosikletinin evinin önünde olmadığını gören Çetin, güvenlik kamera görüntülerini inceleyince motosikletinin çalındığını anlayarak polise bilgi verdi. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis şimdi her yerde iki hırsızlık şüphelisini arıyor.

Bir işi için şehir dışında çıktığını ve geri iş yerine döndüğü sırada motosikletini sokak arasında terk edilmiş halde bulduğunu anlatan Barış Öğüt, güvenlik kameralar tarafından da görüntülenen iki hırsızlık şüphelisinin yakalanmasını istedi.

Eski eşi Dilek Çetin’e ait motosikletin nasıl çalındığını anlatan Volkan Dönmez’de hem motosikletin bulunmasını hem de hırsızların yakalanmasını istedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Uysal çalışmaları yerinde inceledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri