Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vefat eden eski zabıtalar için mevlit okutuldu

yılında ebediyete intikal etmiş zabıta personeli için mevlit okuttu.

Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta teşkilatının kuruluşunun 191. Yılı ve Zabıta Haftası kutlamaları kapsamında mevlid-i şerif programı düzenledi. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında bir dizi faaliyet gerçekleştiren Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ali Molla camiinde öğle namazından önce ebediyete intikal etmiş zabıta personeli için Mevlid-i Şerif okuttu.

Belediye din görevlileri ve Müftülük din görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaya çok sayıda vatandaş ile birlikte Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da katıldı. Başkan Uysal; “Ebediyete intikal etmiş tüm zabıta personeline Allah’tan rahmet, geride kalanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Zabıta Müdürü Alptekin Dursun ve zabıta personeli mevlid-i şerif programının ardından kılınan öğle namazına müteakip vatandaşlara şeker ikramında bulunarak karanfil dağıttılar.

Bir önceki yazımız olan Başkan Uysal, meclisi çalışmalarla ilgili bilgilendirdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri